Strona Główna

Aktualności

Agent Tomek w Radzyniu Podlaskim

Agent Tomek w Radzyniu Podlaskim Tomasz Kaczmarek

Grzegorz Bierecki, kandydat do Senatu RP z okręgu bialskiego oraz Tomasz Kaczmarek, powszechnie znany jako „Agent Tomek”, spotkali się z mieszkańcami Radzynia Podlaskiego.

Tomasz Kaczmarek, który w Radzyniu pojawił się na zaproszenie Grzegorza Biereckiego,  opowiadał o swojej pracy w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, ograniczaniu korupcji, gangów narkotykowych, walce z bezprawiem i o tym dlaczego zdecydował się wejść do świata polityki. Z chęcią udzielał również odpowiedzi na zadawane przez zebranych pytania.

Mówiąc o polskiej sytuacji polityczno-gospodarczej udzielił swego poparcia Grzegorzowi Biereckiemu. –  To niezwykle uczciwy człowiek i przede wszystkim świetny specjalista do spraw finansów. Takiemu człowiekowi warto zaufać – mówił o kandydacie na senatora  Tomasz Kaczmarek.

- Takich patriotów w Polsce potrzebujemy. Praca takich ludzi jak Tomasz Kaczmarek jest niezwykle ważna, aby w Polsce żyło się lepiej i bezpieczniej. – mówił z kolei o agencie Tomku kandydujący na senatora RP Bierecki.

powrót...