Strona Główna

Aktualności

Dołożę wszelkich starań w dążeniu do realizacji swoich zobowiązań wyborczych

Dołożę wszelkich starań w dążeniu do realizacji swoich zobowiązań wyborczych Grzegorz Bierecki

Istotą demokracji jest możliwość dokonywania wolnych wyborów, które pozostają w zgodzie z przekonaniami obywateli. Cieszę się z decyzji podjętej przez mieszkańców powiatów bialskiego, radzyńskiego i parczewskiego. Potwierdziła ona przywiązanie do polskich i katolickich wartości, których ostoją od wielu lat jest region bialskopodlaski. Jestem dumny mogąc właśnie w Państwa imieniu, wspólnie z posłami Prawa i Sprawiedliwości, bronić ich w Senacie Rzeczypospolitej Polskiej.

Zapewniam, iż dołożę wszelkich starań w dążeniu do realizacji swoich zobowiązań wyborczych dbając o poprawę sytuacji społecznej i gospodarczej Podlasia Południowego oraz o zachowanie zakorzenionych tu wartości moralnych. W regionie bialskim, z którym związany jestem od wielu lat, a który przyjdzie mi wkrótce reprezentować, tkwi wielki potencjał. Jestem przekonany, że uda się wykorzystać go dla dobra mieszkańców.

Chciałbym serdecznie podziękować za wsparcie, którego udzieliliście mi Państwo w wyborach do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Dziękuję za Wasze głosy, ale przede wszystkim za zaufanie, którym mnie obdarzyliście. Stanowi ono dla mnie źródło motywacji do dalszego, skutecznego, działania na rzecz lokalnej społeczności. Wierzę, że uda mi się go nie zawieść i spełnić pokładane we mnie nadzieje.

powrót...