Strona Główna

Aktualności

Praca dla młodych z regionu

Pracownicy i przyjaciele Call Center Towarzystwa Finansowego SKOK S.A. świętowali pierwszą rocznicę działalności firmy w Białej Podlaskiej. Bialska placówka giełdowej spółki nie powstałaby na Południowym Podlasiu, gdyby nie zaangażowanie Senatora RP Grzegorza Biereckiego.

Call Center TF SKOK to jedna z największych inwestycji w Białej Podlaskiej w ostatnich latach. Pracę znalazły tu dziesiątki mieszkańców regionu. Docelowo zespół Call Center będzie obsługiwać jeden z kluczowych obszarów działalności spółki, czyli prowadzenie aktywnych kampanii marketingowych, usługi infolinii a także windykacji. Pierwsze urodziny placówki świętowano w jej siedzibie przy ul. Reformackiej. Uroczystość uświetnili swą obecnością m.in. poseł Adam Abramowicz, radni Białej Podlaskiej z wiceprzewodniczącym Dariuszem Stefaniukiem na czele, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Edward Tymoszyński oraz przedstawiciele bialskiego biznesu.

- Cieszę się, że tak liczna grupa młodych ludzi znalazła tu pracę, wychodząc z bezrobocia bez konieczności wyjazdu za chlebem np. do Warszawy. Jestem szczęśliwym człowiekiem, ponieważ znam różne osoby, którym mogę opowiedzieć, że w Białej Podlaskiej jest ogromny potencjał. Pani prezes Ewa Bereśniewicz–Kozłowska bardzo szybko zareagowała na te opowieści. I udało się to zrobić: otworzyć Call Center w Białej Podlaskiej. Wciąż zresztą opowiadam różnym ludziom o Białej Podlaskiej, może będą z tego jeszcze dodatkowe profity – mówił Senator RP Grzegorz Bierecki - Współpraca z urzędem pracy była wzorowa, za co pragnę serdecznie podziękować obecnemu tu panu dyrektorowi Edwardowi Tymoszyńskiemu.

Podczas uroczystości głos zabrała także prezes TF SKOK S.A. Ewa Bereśniewicz-Kozłowska.

- Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom za aktywność, pęd do wiedzy, zaangażowanie w szkolenie, profesjonalne pytania, co przyniosło doskonałe efekty: osiągają wyniki porównywalne z pracownikami z trzyletnim stażem – zaznaczyła Ewa Bereśniewicz-Kozłowska - Często mówi się, że Call Center to odskocznia do dalszej kariery. Można ją robić i tutaj. Poszukujemy programistów, analityków, testerów. Dwie osoby przeniosły się właśnie do zespołu informatycznego. Rozrastamy się, wkrótce potrzebować będziemy dodatkowych pomieszczeń.

Na podstawie: www.tygodnikpodlaski.pl

powrót...