Strona Główna

Aktualności

12 listopada 2015

Prawo i Sprawiedliwość triumfuje – sukces także na Południowym Podlasiu

Wybory parlamentarne 25 października zakończyły się imponującym sukcesem Prawa i Sprawiedliwości. PiS zdobyło większość w całym kraju i będzie mogło samodzielnie utworzyć rząd, dzięki bezwzględnej większości w Sejmie i Senacie.

Zdecydowana przewaga Prawa i Sprawiedliwości widoczna jest tak w skali całego kraju, jak i jego poszczególnych regionów. Południowe Podlasie pokazało wyraźnie, że odchodzącemu „obozowi władzy” należy się czerwona kartka. Wyniki wyborów to ciężki nokaut dla koalicji PO i PSL, karcący te partie za nieudolność i arogancję.
W imponującym stylu reelekcję na fotelu senatora Południowego Podlasia uzyskał Grzegorz Bierecki, którego poparło 44 proc. wyborców naszego regionu. Grzegorz Bierecki z miażdżącą przewagą zwyciężył w każdym z powiatów wchodzących w skład okręgu wyborczego. Świetny wynik uzyskał w Białej Podlaskiej, gdzie zdobył ponad 9,5 tysiąca głosów.
- Dziękuję wyborcom, że oddając głos, kierowali się oceną mojej dotychczasowej pracy. Zobowiązuję się nie zawieść ich zaufania i równie rzetelnie jak dotychczas pracować na rzecz regionu – powiedział senator Grzegorz Bierecki.

powrót...