Strona Główna

Aktualności

SKOK-i pomagają dzieciom w Białej Podlaskiej

SKOK-i pomagają dzieciom w Białej Podlaskiej Grzegorz Bierecki, Krystyna Czyżewska i Cezary ...

Srebrny jubileusz, czyli 25-lecie działalności artystycznej, obchodzi w tym roku Cezary Pazura, a SKOK i – sponsor generalny trasy – towarzyszą aktorowi, jego przyjaciołom i fanom w tym świętowaniu. W Białej Podlaskiej prezes Krajowej SKOK Grzegorz Bierecki przygotował specjalną niespodziankę dla mieszkańców regionu.

Dochód z biletów został przeznaczony na Dom Pomocy Społecznej w Kozuli, a dzieci z Domu Dziecka w Komarnie, którym opiekuje się Kasa Stefczyka otrzymały specjalne zaproszenia na występ.

W Białej Podlaskiej Cezary Pazura zagościł 12 września. Z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru i dystansem opowiadał o swoich spostrzeżeniach na temat skomplikowanych relacji damsko męskich a widzowie co chwila nagradzali jego komentarze wybuchami śmiechu i oklaskami.
Jubilatowi na scenie towarzyszyli doświadczeni już satyrycy: Jerzy Kryszak i Piotr Bałtroczyk.

Rozpoczynając swój występ aktor zaprosił na scenę obecnego na widowni Grzegorza Biereckiego, prezesa KSKOK, który kandyduje do Senatu z okręgu bialskiego.

– Dzisiejszy koncert jest koncertem charytatywnym, wpływy z biletów zostaną przekazane Stowarzyszeniu Wsparcia Społecznego „Stokrotka” w Kozuli. Darmowy wstęp na dzisiejszy występ maja zapewnione również dzieci z Domu Dziecka w Komarnie, który SKOK-i otacza opieką od ponad 4 lat. Nie byłoby to możliwe gdyby nie sponsor mojego jubileuszu Kasa Stefczyka. Dzisiaj na Sali jest przewodniczący rady nadzorczej Kasy Stefczyka Grzegorz Bierecki. Panie Grzegorzu dziękujemy Tobie bardzo – mówił ze sceny Cezary Pazura

Okazja była szczególna, Grzegorz Bierecki wręczył czek opiewający na kwotę zebraną z biletów pani dyrektor Domu Pomocy Społecznej Krystynie Czyżewskiej. Podsumowując całą akcję Grzegorz Bierecki dodał – Kasa Stefczyka od początku swojej działalności wspiera takie inicjatywy – ciszę się, że w imieniu Kasy Stefczyka mogę Pani wręczyć ten czek. Chciałbym również dodać, że nie jestem tutaj jako kandydat na senatora. Swoje kandydowanie zostawiam za tym pięknym obiektem Amfiteatru. Jestem tu jako członek rady nadzorczej Kasy Stefczyka – dla której najważniejsze są takie inicjatywy jak dzisiaj.

Jubileuszowy występ zakończyło spotkanie podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Kozuli oraz podopiecznych Domu Dziecka w Komarnie z Cezarym Pazurą.

Do obejrzenia:

SKOK-i pomagają dzieciomw Białej Podlaskiej

powrót...