Strona Główna

Aktualności

SKOK-i wspierają bialski sport

SKOK-i wspierają bialski sport Podpisanie umowy z MKS Podlasie

MKS Podlasie Biała Podlaska będzie sponsorowany przez Kasę Stefczyka. Stosowną umowę podpisał kandydat do Senatu RP Grzegorz Bierecki oraz prezes klubu Janusz Daniluk. - Jest to pierwszy przypadek od kiedy kieruję klubem, że tak poważny sponsor się pojawił, dobrze że taka sytuacja nastąpiła – podkreślił prezes Podlasia.

SKOK-i od lat włączają się we wsparcie polskiego sportu, kultury i sztuki oraz podejmują działania na rzecz aktywizacji lokalnych społeczności. Tym razem efektem zaangażowania kas kredytowych jest pomoc okazana bialskiej drużynie piłki nożnej.

Grzegorz Bierecki z optymizmem patrzy na zawiązaną współpracę.
- Planujemy intensywny rozwój sieci naszych placówek na terenie powiatów bialskiego, parczewskiego i radzyńskiego, stąd nasze zaangażowanie i współpraca z MKS Podlasie. Chcemy w najbliższym roku utworzyć tu 20 placówek i zaangażować prawie pół miliarda złotych, i jest oczywiste, że promocja naszych usług odbywa się w różnych miejscach. Klub nie ma dużych, stałych sponsorów. Przynosimy więc pewność funkcjonowania, długoterminową umowę, która będzie wspierać działania klubu. To nie jest jednorazowa akcja – podkreśla prezes SKOK.

- Koszty utrzymania naszej pierwszej drużyny w trzeciej lidzie i drugiej drużyny w czwartej lidze są duże jak na możliwości takiego miasta jak Biała Podlaska – mówi Janusz Daniluk, prezes MKS Podlasie. - Na pewno będziemy się więc starali, aby szansy nie stracić i żeby sponsor widział pozytywne efekty naszych działań, bo to szansa na współpracę w kolejnych latach.

 
 

powrót...