Strona Główna

Aktualności

Stefczyk przyniósł szczęście piłkarzom Podlasia Biała Podlaska

Stefczyk przyniósł szczęście piłkarzom Podlasia Biała Podlaska Grzegorz Bierecki na meczu

Piłkarze Podlasia Biała Podlaska po raz pierwszy wystąpili w strojach Kasy Stefczyka. To efekt współpracy nawiązanej przez instytucję finansową i klub dzięki zaangażowaniu Grzegorza Biereckiego, przewodniczącego Rady Nadzorczej Kasy Stefczyka.

Mecz z liderem tabeli – Chełmianką był bardzo ciekawym widowiskiem okraszonym pięcioma golami. Najważniejsze, że trzy z nich padły łupem bialczan. Zwycięstwo zespołowi gospodarzy zapewniły bramki, które zdobyli Sobiczewski w 22 minucie z rzutu karnego, Jędrzejuk w 45” oraz Hołoweńko w 82'.

Obecny na trybunach Grzegorz Bierecki liczył, iż drużyna zwycięży i biało-zieloni spełnili jego nadzieje. Przed pierwszym gwizdkiem kandydat do Senatu z okręgu bialskiego przywdział biało-zielony trykot i otrzymał szalik drużyny z Białej Podlaskiej. Został również honorowym członkiem klubu. Oby passa wygranych w barwach Kasy Stefczyka trwała jak najdłużej.

Zacięty mecz krótko podsumował Janusz Daniluk, prezes MKS Podlasie Biała Podlaska: logo sponsora i jego obecność na trybunach przyniosły szczęście i pozostaje tylko się cieszyć.

powrót...