Strona Główna

Aktualności

Terespol i Międzyrzec gości kandydatów i posłów PiS

Terespol i Międzyrzec gości kandydatów i posłów PiS Grzegorz Bierecki oraz Zbigniew Ziobro

Proszę was o to, żebyście poszli na wybory, bo to od was teraz zależy czy będzie się żyło łatwiej, lepiej – apelował Zbigniew Ziobro podczas środowej konwencji Prawa i Sprawiedliwości 28 września. W konwencjach zorganizowanych w Międzyrzecu Podlaskim i Terespolu udział wzięli europoseł Zbigniew Ziobro, kandydat na senatora Grzegorz Bierecki oraz posłowie i kandydaci do sejmu: Beata Mazurek, Adam Abramowicz, Jerzy Rębek oraz Jan Brodawka.

Okoliczni mieszkańcy mieli okazję zapoznać się z programem oraz zadać pytania zebranym kandydatom i przedstawicielom partii. Aplauz i owacje na stojąco wywołało przemówienie Zbigniewa Ziobry, który mówił o panującym w kraju kryzysie, podkreślając w jak wielkim niebezpieczeństwie znalazła się Polska pod wpływem rządów Platformy Obywatelskiej. – Mądre wydawanie pieniędzy to wydawanie w sposób celowy. Tam, gdzie potrzebne są środki – zaznaczył europoseł.

Mówiąc o zmarnowanych szansach obecnego Rządu i nieumiejętnym gospodarowaniu pieniędzmi, Ziobro przypomniał, że kandydujący do senatu Grzegorz Bierecki jest człowiekiem, który od podstaw zbudował wielką instytucję finansową. Polskie SKOK-i zdołały skutecznie oprzeć się kryzysowi dotykającemu coraz więcej krajów europejskich. Wspomniał także o wielkiej przyjaźni Biereckiego ze śp. Przemysławem Gosiewskim i ich wspólnej pracy na rzecz wprowadzenia ograniczenia maksymalnego pułapu odsetek od kredytów oferowanych Polakom oraz umożliwienia konsumentom wyjścia z pętli zadłużenia.

Z uwagą wysłuchano przemówienia kandydata do senatu – prezesa  Krajowej SKOK. - Ja nie idę do polityki po to, żeby napełnić sobie portfel, bo mam pieniądze. Kandyduję, ponieważ chcę zrobić wszystko, żeby ludziom w naszym kraju żyło się lepiej. – mówił Grzegorz Bierecki.

Konwencje miały wymiar szczególny – 28 września to dzień urodzin Grzegorza Biereckiego. Z tej okazji solenizantowi odśpiewano gromkie „Sto lat”, wręczono prezenty, a wszyscy zgromadzeni mogli skosztować urodzinowego tortu.

 
 

powrót...