Strona Główna

Aktualności

13 października 2015

Wielki sukces akcji „Makulatura na drzewo”. Bialczanie zebrali prawie 19 ton makulatury

W tegorocznej, czwartej już edycji naszej akcji „Makulatura na drzewo” przodowali - jak dotychczas - najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, dlatego dla najlepszych przygotowaliśmy nagrody, wszystkim zaś milusińskim poniesiony trud staraliśmy się zrekompensować wspólną zabawą.

Dokładnie 18 849 kg makulatury mieszkańcy grodu nad Krzną przynieśli w piątek 9 października br. na Plac Wolności.

W tegorocznej, czwartej już edycji naszej akcji „Makulatura na drzewo” przodowali - jak dotychczas - najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, dlatego dla najlepszych przygotowaliśmy nagrody, wszystkim zaś milusińskim poniesiony trud staraliśmy się zrekompensować wspólną zabawą.

Miejsce I (Wycieczka do stadniny koni „Mustang” w Rakowiskach): Klasa 5A z SP nr 4 – 7 584 kg
Miejsce II (Seans w kinie Merkury): Klasa 2 A z SP nr 4 – 1 968 kg
Miejsce III (Wejściówki na basen AWF): Klasa 6 A z SP nr 5 – 1 620 kg

Najlepsze przedszkole (1 000 zł od sponsora – firmy recyklingowej DROP):
Przedszkole Samorządowe nr. 6 – 1 040 kg

Wszyscy ofiarodawcy zbędnych papierów otrzymywali nieodpłatnie za każde 5 kg makulatury wybraną przez siebie sadzonkę drzewka liściastego.

powrót...