Strona Główna

W mediach

podlasie24.pl
30 sierpnia 2011

Grzegorz Bierecki: „Obecny rząd - zagrożeniem dla Polski”

Grzegorz Bierecki: „Obecny rząd - zagrożeniem dla Polski” Grzegorz Bierecki

www.podlasie24.pl - 30 sierpnia 2011

Najpoważniejszym zagrożeniem dla Polski jest polityka obecnego rządu - uważa Grzegorz Bierecki, kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Senatu z okręgu Biała Podlaska. Jak dodaje, chce się ubiegać o mandat, aby zająć się właśnie naprawą ekonomii naszego regionu i kraju.

- Najpoważniejszym zagrożeniem dla Polski jest polityka tego rządu. Sprawia ona, że ani przedsiębiorcy ani gospodarstwa domowe nie otrzymują prawdziwej informacji o stanie finansów państwa i zagrożeniach, które nadchodzą. W związku z tym nie są w stanie przygotować się do tego w sposób właściwy – powiedział Grzegorz Bierecki, kandydat PiS do Senatu w okręgu Biała Podlaska.
 
Zdaniem Grzegorza Biereckiego, są sposoby na poprawę sytuacji gospodarczej naszego kraju.

- Są pewne rozwiązania, które zastosowano w wielu krajach. Pozwalają one łatwiej przetrwać okres dekoniunktury. Te rozwiązania, z nieznanych powodów, nie są podejmowane przez nasz rząd. Zbywane są  propozycje podjęcia tych rozwiązań – dodał Grzegorz Bierecki.

Kandydat do Senatu uczestniczył 29 sierpnia wieczorem w konwencji wyborczej PiS w Białej Podlaskiej. W spotkaniu wzięli udział również kandydaci z listy tej partii do Sejmu oraz europosłowie: Zbigniew Ziobro i Jacek Kurski.

Grzegorz Bierecki jest obecnie szefem Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo -Kredytowej.

Źródło:

powrót...