Strona Główna

W mediach

Senator Grzegorz Bierecki: Duda będzie prezydentem, Kaczyński premierem. Władza i jej media przeczuwają porażkę. I próbują bronić się wszelkimi sposobami

wPolityce.pl - 9 lutego 2015

W portalu wPolityce.pl ukazał się wywiad z senatorem Grzegorzem Biereckim. Parlamentarzysta komentował konwencję kandydata PiS na urząd prezydenta RP, Andrzeja Dudy.

– To była znakomita konwencja, i to było znakomite wystąpienie Andrzeja Dudy – zauważył senator Grzegorz Bierecki. – Ja nigdy nie miałem wątpliwości, że Andrzej Duda ma olbrzymi potencjał, może wygrać i będzie znakomitym prezydentem. Jeśli jednak ktoś takie wątpliwości miał, to po tej konwencji one prysły. Przemówienie naszego kandydata wręcz zelektryzowało całą salę, i – co widać gołym okiem – również miliony ludzi przed telewizorami. To jest człowiek, który gwarantuje zmiany w Polsce. Mam nadzieję, że te zmiany przeprowadzi już wkrótce, współdziałając z rządem kierowanym przez premiera Jarosława Kaczyńskiego.

– Zwycięstwo kandydata PiS daje niemal pewność stworzenia rządu, który zmieni Polskę – dodawał senator Bierecki. – Kampania prezydencka jest ważna, bo wybieramy głowę państwa, ale również dlatego, że jej wynik wpłynie na kampanię parlamentarną. Andrzej Duda wygra wybory prezydenckie, jestem o tym przekonany, bo przecież widzimy miałkość przekazu i brak energii życiowej Bronisława Komorowskiego. Lada moment kolejne miliony Polaków zobaczą, jaki jest naprawdę obecny prezydent. Zobaczą, bo mają porównanie do naszego kandydata.

Senator Grzegorz Bierecki skomentował również obserwację swego rozmówcy, że media prorządowe pomniejszają sukces konwencji:

– Widać, że bardzo się boją. Widać, że przeczuwają porażkę, i próbują bronić się wszelkimi sposobami. Kłamstwa, pomówienia, insynuacje – to broń, która od zawsze jest w arsenale obozu władzy.


Cały wywiad czytaj na: http://wpolityce.pl/polityka/233070-senator-grzegorz-bierecki-duda-bedzie-prezydentem-kaczynski-premierem-wladza-i-jej-media-przeczuwaja-porazke-i-probuja-bronic-sie-wszelkimi-sposobami

powrót...