Strona Główna

Aktualności

Z ławki prymusa na ławę oskarżonych

Z senatorem Grzegorzem Biereckim, prezesem Kasy Krajowej SKOK, rozmawia Małgorzata Goss

więcej...

 

Zaradzić polskiej biedzie

Z Grzegorzem Biereckim - prezesem Krajowej SKOK, kandydatem na senatora rozmawia ks. inf. Ireneusz Skubis

więcej...

 

Nie mogę stać bezczynnie

Nie angażowałbym sio w politykę, gdyby nie 10 kwietnia - mówi Grzegorz Bierecki w rozmowie z Arturem Dmochowskim.

więcej...

 

Jak Kamienie przez Boga rzucone na szaniec

Rozmowa z Senatorem Grzegorzem Biereckim.

więcej...

 

Nasza suwerenność jest zagrożona!

Wywiad z senatorem Grzegorzem Biereckim.

więcej...

 

Najwyższy czas unarodowić dług

Z senatorem Grzegorzem Biereckim, prezesem Kasy Krajowej SKOK, rozmawia Małgorzata Goss

więcej...

 

Sztuczki księgowe Rostowskiego

Z senatorem Grzegorzem Biereckim (PiS) rozmawia Małgorzata Goss

więcej...

 

„Pro memoriał” dla Senatora

Wyrożnienie za dbałość o pamięc o ludziach i czynach

więcej...

 
Prezes PiS budzi Polaków

Prezes PiS budzi Polaków

Przebudźcie się, bądźcie aktywni, organizujcie się. To jedyna droga, by uratować Polskę – apelował Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, na spotkaniu z mieszkańcami południowego Podlasia w Białej Podlaskiej.

więcej...

 

W kieszeniach Polaków powinno zostać jak najwięcej pieniędzy

GRZEGORZ BIERECKI PREZES KSKOK: Od 20 lat zajmuję się rynkiem finansowym. Dobrze wiem, jakich regulacji w Polsce nie ma, a które zostały celowo zepsute i kto z tego czerpie ogromne korzyści. Wiem, co i jak zrobić, żeby ludziom żyło się po prostu lżej!

więcej...

 
Człowiek Roku 2011 Tygodnika Podlaskiego

Człowiek Roku 2011 Tygodnika Podlaskiego

EWA BŁASIK CZŁOWIEKIEM 2011 ROKU TYGODNIKA PODLASKIEGO

Czytelnicy i Kapituła wybrali Ewę Błasik, żonę śp. generała Andrzeja Błasika, Człowiekiem Roku 2011 Tygodnika Podlaskiego. - To kobieta dzielna i niezłomna, która walcząc z zakłamanym aparatem urzędniczo – medialnym ratowała dobre imię swojego męża, honor polskich pilotów i oficerów - powiedział podczas uroczystego wręczenia statuetki Senator RP Grzegorz Bierecki.

więcej...

 

Nieprawdziwe informacje związane z wynagrodzeniem Grzegorza Biereckiego

W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi zarobków Senatora Grzegorza Biereckiego jako prezesa Krajowej SKOK, rzecznik Krajowej SKOK wydał oświadczenie. "Uprzejmie informuję, że nieprawdą jest iż Grzegorz Bierecki zarabia w Kasie Krajowej 540 000 zł miesięcznie" - czytamy w nim między innymi.

więcej...

 

Kondolencje Senatora Grzegorza Biereckiego w związku z tragicznymi wydarzeniami w Białej Podlaskiej w dniu 30 grudnia 2011 roku

W obliczu tak ogromnej tragedii pragnę przekazać rodzinom ofiar wyrazy współczucia i żalu z powodu tragicznej śmierci ich bliskich w pożarze w Białej Podlaskiej.

więcej...

 

Materiał filmowy z otwarcia biura senatora w Białej Podlaskiej

Grzegorz Bierecki wraz z licznie zaproszonymi gośćmi wziął udział w otwarciu biura senatorskiego przy ulicy Francuskiej w Białej Podlaskiej.

więcej...

 

Senator pokochał Podlasie i otworzył pierwsze biuro

Fundacja „Kocham Podlasie”, ośrodek doradztwa finansowego Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej, Fundusz Kapitałowy Południowego Podlasia oraz Bialska Spółdzielnia Socjalna – to pierwsze instytucje, które z inicjatywy senatora Grzegorza Biereckiego wkrótce rozpoczną działalność na południowym Podlasiu. W związku z otwarciem swojego biura w Białej Podlaskiej senator przedstawił szeroko zakrojony projekt inicjatyw społecznych. 

więcej...

 

Otwarcie biura w Białej Podlaskiej

Już w najbliższą sobotę 26 listopada o godzinie 17.00 w Białej Podlaskiej przy ulicy Francuskiej 136 odbędzie się uroczyste otwarcie Biura Senatora z południowego Podlasia Grzegorza Biereckiego.

więcej...

 

Spółdzielczy Fundusz dla Południowego Podlasia

W Białej Podlaskiej powstaje Spółdzielczy Fundusz Kapitałowy Południowego Podlasia.

więcej...

 

Międzynarodowa Akademia Kulinarna na Podlasiu

Z inicjatywy Grzegorza Biereckiego w Międzyrzecu Podlaskim powstaje Międzynarodowa Akademia Kulinarna, która będzie kształcić przyszłych szefów kuchni. Dokonane w ostatnich tygodniach wyliczenia wskazują, że sam koszt remontu pałacu w Międzyrzecu – gdzie powstanie Akademia - przekroczy dziesięć milionów złotych.

więcej...

 

Grzegorz Bierecki w dziele Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Podczas pobytu na południowym Podlasiu Grzegorz Bierecki spotkał się z założycielami Krucjaty Różańcowej Za Ojczyznę z sekretariatem w Teresinie, której duchowym patronem jest pochodzący z Radzynia Podlaskiego arcybiskup szczecińsko – kamieński Andrzej Dzięga. W trakcie spotkania w Białej Podlaskiej prezes SKOK zadeklarował poparcie Krucjaty i przystąpienie do niej. 

więcej...

 

Wsparcie senatora dla sportowców - amatorów

Podlascy biegacze integrowani dzięki staraniom Grzegorza Sicińskiego, maratończyka z Białej Podlaskiej, zostaną objęci honorowym patronatem senatora z południowego Podlasia Grzegorza Biereckiego.

więcej...

 
1 2 3 4 5 6 7