Strona Główna

Materiały filmowe

Inauguracja działalności Akademii Nowego Samorządu 29 listopada 2013

Inauguracja działalności Akademii Nowego Samorządu

22 listopada, w auli głównej Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II nowatorski projekt został zaprezentowany samorządowcom, osobom zainteresowanym życiem społecznym oraz mediom.

więcej...

 
Upadłość konsumencka - seminarium w Senacie RP 29 maja 2012

Upadłość konsumencka - seminarium w Senacie RP

Podczas seminarium poświęconego instytucji upadłości konsumenckiej dyskutowano m.in. o konieczności wprowadzenia korzystnych dla konsumentów zmian do obecnej ustawy. Współorganizatorem seminarium było SKEF.

więcej...

 
Spotkanie ekonomiczne w Białej Podlaskiej

Spotkanie ekonomiczne w Białej Podlaskiej

Już trzeci raz z rzędu Fundacja Kocham Podlasie Grzegorza Biereckiego zorganizowała spotkanie ekonomiczne z cyklu "Kryzys: zagrożenia i szanse". Cykliczne, odbywające się co 3 miesiące dyskusje panelowe bialskich przedsiębiorców i wybitnych przedstawicieli nauki i biznesu, objął swoim patronatem senator RP - Grzegorz Bierecki. Tematami przewodnimi spotkania były skutki wprowadzenia reformy emerytalnej, a także możliwości współpracy firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw z funduszami typu venture.

więcej...

 
Najlepszy reprezentant polskiego kapitału

Najlepszy reprezentant polskiego kapitału

Prezes ugrupowania Prawo i Sprawiedliwość przybył na Podlasie 5 października, aby wesprzeć rozwiązania problemów trapiących region wprowadzone przez Grzegorza Biereckiego, kandydata do Senatu RP.

więcej...

 
Działania w lokalnych społecznościach

Działania w lokalnych społecznościach

Edukacja finansowa, działalność kulturalna i obecność na ważnych wydarzeniach społecznych to działania kandydata do senatu RP Grzegorza Biereckiego na Podlasiu.

więcej...

 
Posłowie i kandydaci PiS zaprezentowali się w Białej Podlaskiej 29 sierpnia 2011

Posłowie i kandydaci PiS zaprezentowali się w Białej Podlaskiej

Szczególne zainteresowanie wzbudziło przemówienie kandydata na senatora – prezesa Krajowej SKOK. Nie czuję się przedsiębiorcą, jestem człowiekiem, który zaangażował się w działalność społeczną – mówił Grzegorz Bierecki. Moje doświadczenie, doświadczenie 20 lat pracy na rynku finansowym jest do państwa dyspozycji – dodał na zakończenie wystąpienia.

więcej...

 
Reportaż w Gazecie Polskiej z Grzegorzem Biereckim

Reportaż w Gazecie Polskiej z Grzegorzem Biereckim

Wywiad Tomasza Sakiewicza redaktora naczelnego Gazety Polskiej z Grzegorzem Biereckim, kandydatem na Senatora RP.

więcej...

 
SKOK-i pomagają dzieciom w Białej Podlaskiej 12 września 2011

SKOK-i pomagają dzieciom w Białej Podlaskiej

Srebrny jubileusz, czyli 25-lecie działalności artystycznej, obchodzi w tym roku Cezary Pazura, a SKOK i – sponsor generalny trasy – towarzyszą aktorowi, jego przyjaciołom i fanom w tym świętowaniu. Dochód z biletów został przeznaczony na Dom Pomocy Społecznej w Kozuli, a dzieci z Domu Dziecka w Komarnie, którym opiekuje się Kasa Stefczyka otrzymały specjalne zaproszenia na występ.

więcej...